Shiko Profilin: HR Cocacola - www.njoftime.com
Tab Content
No More Results
About HR Cocacola
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k
Adresa:
Rruga Kombetare Tirane - Durres, Km 5, Kashar
Fax:
00 355 48 200 430
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
Coca-Cola Bottling Shqipėria (CCBS) operon nė Shqipėri qė nė 19 Maj 1994 kur u hodh pėr herė tė parė nė treg nė Shqipėri produkti Coca-Cola

Vetė The Coca-Cola Company ėshtė kompania e pijeve mė e madhe nė tė gjithė botėn e cila freskon konsumatorėt me mbi 500 marka me dhe pa gaz dhe me mbi 3000 pije. Coca-Cola ėshtė termi i dytė mė i njohur nė tė gjithė botėn pas termit “OK”. Coca-Cola ėshtė prezente nė mė shumė se 200 vende me mė shumė se 1 miliard konsumatorė ēdo ditė.

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://www.cocacola.al
Njoftime
539