Shiko Profilin: lavanderi arti - www.njoftime.com
albacall
tbrc_HP_R
Kliko

Tab Content
No Recent Activity
About lavanderi arti

Basic Information

About lavanderi arti
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
prane martenitetit Glozheni
Celular/Mobil:
0682012601
Telefon:
2345210
Emri i Subjektit:
lavanderi ARTI
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime
Specifikat/Specializimi:
lavanderi pasrtim kimik ARTI ju ofron sherbime te ndryshme si larje tapetash moketesh kolltuqesh,pastrim kimik:kostume,rr. te ndryshme,jorgane,batanije etj

kartvizita


Lavanderi ARTI ju ofron:
larje tapetash,moketesh(te pazmontueshme)kolltuke,karrige
PASTRIM KIMIK:
kostume(xhaket,pantallona per gra&burra)pallto, xhupa
batanije, perde, jastek etj.
Ofrojme detergjente per lavanderi dhe pastrime te ndryshme si p.sh->pluhur lares per lavatrice,zbardhues,amorbident,detergjent per larje enesh,pllakash,banjosh si dhe aromatizues ambienti.
Te gjitha keto sherbime mund ti gjeni te RR:Sitki Cico,perball martenitetit te ri Glozheni ose na

kontaktoni:tel:2345210 cel:0682012601
e-mail:lavanderi_arti@hotmail.com

Statistics


Njoftime
Njoftime
2
Posts Per Day
0.00
General Information
Aktualizuar
26.06.2012 08:41
regjistruar
25.11.2008