Shiko Profilin: OFROJME VENDE PUNE - www.njoftime.com
No More Results
About OFROJME VENDE PUNE
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Vende Pune
Celular/Mobil:
0695228633
Adresa:
Ruga e Barrikadave
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Telekomunikation
Specifikat/Specializimi:
Ofrojme vende pune si agjent, retention dhe team leader ne gjuhet: italisht, anglisht, gjermanisht, spanjisht, portugalisht, hungarisht.
Kodi postal:
1001

kartvizita

Edit Value


0695338265 pr@hresource.org
Njoftime
7