Shiko Profilin: Agikons - www.njoftime.com
Albacall
Apply Saudia Cabin Crew Vacancy
Tab Content
 • Agikons's Avatar
  19.01.2019, 13:09
  “S&D Invest” Sh.A. njė nga kompanitė e mirėnjohura nė fushėn e manaxhimit dhe administrimit tė pronės sė pėrbashkėt, kėrkon persona tė kualifikuar...
  0 replies | 34 view(s)
 • Agikons's Avatar
  18.01.2019, 16:16
  AGIKONS Sh.p.k., njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit, e angazhuar pėr pėrsosmėri dhe cilėsi tė lartė, nė kuadėr tė zhvillimit tė saj fton...
  0 replies | 71 view(s)
 • Agikons's Avatar
  16.01.2019, 11:36
  Agikons started a thread Jurist/e in ofroj vende pune
  “S&D Invest” Sh.A., nė kuadėr tė investimit afatgjatė pėr resortet e saj nė tė gjithė Shqipėrinė, fton individė tė kualifikuar, ti bashkohen grupit...
  0 replies | 213 view(s)
 • Agikons's Avatar
  15.01.2019, 17:53
  AGIKONS Sh.p.k., njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit, e angazhuar pėr pėrsosmėri dhe cilėsi tė lartė, nė kuadėr tė zhvillimit tė saj fton...
  0 replies | 284 view(s)
No More Results
About Agikons
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Agikons sh.p.k
Celular/Mobil:
+355 68 40 16 639
Adresa:
Blloku Rezidencial "Kodra e Diellit" A0/1
Telefon:
00355 48830003
Fax:
00355 48830004
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Ndertim
Specifikat/Specializimi:
''Agikons'' sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me ēmimet mė konkuruese nė treg. Themeluar qė nė vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumė projekte tė suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranė), ‘’Marea Resort’’ (Kavajė), “Tarraca e Ullijve” (Dhėrmi), “Plazhi i Gurtė” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandė) si edhe “Meshtekna” Brezovice. Agikons vlėrėson burimet njerėzore si asetin me tė madh tė shoqėrisė, duke kontribuar nė zhvillimin dhe promovimin e tyre nė fusha tė ndryshme profesionale. Talentet e reja kanė mundėsinė e pėrvetėsimit tė njohurive me profesionistėt mė tė mire tė fushės dhe tė bėhen liderat e sė nesėrmes.

kartvizita

Edit Value


“Agikons” sh.p.k
Bllokur Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1. Tirane, Albania.
Tel: +355 (0) 69 408 6856
hr@agikons.com | www.agikons.com

AGIKONS
Home Page
http://agikons.com/index.php
Njoftime
219