Shiko Profilin: Chefs Academy - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Chefs Academy
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Chefs Academy
Celular/Mobil:
+355682020522
Adresa:
Rr. Meleq Gosnishti, nr 149, Blloku i Viave, Selite 2
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Kurse Profesionale
Specifikat/Specializimi:
Qendra jone profesionale hap sezonin e ri te kurseve te kuzhines profesionale, me pedagoge shqiptare dhe te huaj, e licensuar nga MINISTRIA E MIREQENIES SOCIALE DHE RINISE.
Programet didaktike jane te standartizuara nga BE.
Kuset jane 3, 6 dhe 9 mujore per:
-KAMARIER
-BANAKIER
-ND/KUZHINIER
-KUZHINIER
-PICIER
-BUKE PJEKES
-PASTICIER
-KURS KUZHINE PER AMVISAT
-E PERFSHIRE GJUHE TEKNIKE E HUAJ
-MUNDESI PUNSIMI BRENDA DHE JASHTE VENDIT
Te gjithe studentet tane kane mundesi pjesmarrje ne te gjitha kompeticionet e ketyre profesioneve qe zhvillohen brenda dhe jasht vendit.
Albanian Chefs & Cooks Association tashme pjese e WORLDCHEFS
Kodi postal:
1002
NIPT:
L81716451S
Njoftime
1