Shiko Profilin: Chateau Fasel - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Chateau Fasel
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Chateau Fasel
Celular/Mobil:
+355697008930
Adresa:
Mbi liqenin e Linzes, pasi kalon thesarin e shtetit
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Restorante
Specifikat/Specializimi:
Chateau Fasel ndodhet ne Linze, 25 min larg nga qendra e Tiranes. E konceptuar ne formen e nje keshtjelle ofron nje standart te larte sherbimi. Ndertesa eshte e ndare ne dy kate, ne katin e pare ku eshte restoranti dhe ne katin e dyte ku akutalisht ndodhen 7 dhoma hoteli. Pjesa e jashtme gjithashtu sherben per bar- restorant.
Njoftime
4