Shiko Profilin: fotini - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About fotini
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Sarande
Celular/Mobil:
355 0685801457
Adresa:
rruga e peste lagjia nr 1
Telefon:
0685801457
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Hoteleri
Specifikat/Specializimi:
Kam punuar recepsioniste ne resort sikurse dhe sekretare dhe kordinatore ne klinik shendetsore private Intermedica
Kodi postal:
9701
Njoftime
0