Shiko Profilin: Optimize Consulting Services - www.njoftime.com
No Recent Activity
About Optimize Consulting Services
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Optimize Consulting Services
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Konsulence
Specifikat/Specializimi:
Optimize Consulting Services (OCS) pėrbėhet nga njė grup konsulentėsh ekspertė tė fushave nė kėshillim ligjor, kėshillim pėr punėsim/karrierė dhe kėshillim biznesi. Optimize Consulting synon tė ofrojė shėrbime kėshillimi pėr publikun.
Agjencia OCS ka nė fokus ofrimin e ndėrmjetėsimit pėr punėsim kombėtar dhe ndėrkombėtar nėpėrmjet reduktimit tė barrierave qė punėkėrkuesit hasin nė procese kėrkimi, duke respektuar marrėveshjeve dypalėshe tė firmosura nga shteti shqiptar, legjislacioni pėr punėsimin dhe akteve tė tjera nė fuqi. Veprimtaria e OCS mbėshtet nė marrėveshjet e nėnshkruara prej saj dhe partnerėve duke siguruar ligjshmėrinė e procedurave dhe garancinė e punėsimit.
Kodi postal:
1001
Njoftime
2