Shiko Profilin: "LIQENI VII"sha - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About "LIQENI VII"sha
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tirane
Emri i Subjektit:
"LIQENI VII" sh.a
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Ndertim
Specifikat/Specializimi:
1. Ndertime: objekte, rruge, ujesjelles.
2. Ofrojme objekte shume te mire-investuara me qira prane Autoritetit Portual Durres, nje nder portet me te rendesishme te Ballkanit si dhe akses te menjehershem ne rrugen qe lidh Durresin me Kryeqytetin, Tiranen.
NIPT:
K01730502W

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://liqeni7.al
Njoftime
2