Shiko Profilin: GRUPPO DENIM FACTORY - www.njoftime.com
No Recent Activity
About GRUPPO DENIM FACTORY
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durres
Emri i Subjektit:
Gruppo Denim Factory
Celular/Mobil:
+355 69 448 0861
Adresa:
Autostrada Tirane-Durres,Durres,Mbikalimi Fllakes
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti dhe Prodhim
Specifikat/Specializimi:
Eshte nje kompani fason e cila operon prej disa vitesh ne tregun shqiptar.Merret kryesisht me prodhimin e veshjeve te ndryshme dhe eksportimin e tyre jashte vendit.
Kodi postal:
2001
NIPT:
L82215502M
Njoftime
5