Shiko Profilin: Shitblerjemobiljeelektroshtepiake - www.njoftime.com
Albacall
kliko
No Recent Activity
About Shitblerjemobiljeelektroshtepiake
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Pazari ri
Celular/Mobil:
+355697518843
Adresa:
Pazari ri .qemal stafa
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Administrate publike
Specifikat/Specializimi:
Shesim blejm elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura
Kende divane tavolina dhoma gjumi karrige kuzhina
Rriparrime elektroshtepiakesh
Sherbime ne familje
Korrektesi pune ..
Garanci
Kodi postal:
1000

kartvizita

Edit Value
shesim blejm mobilje elektroshtepiake
Te perdorura
Riparojm elektroshtepiake te medha
Korrektesi
Garanci ne pune
Cel:0697518843
Njoftime
3