Shiko Profilin: Elton Peshkopija - www.njoftime.com
No More Results
About Elton Peshkopija
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Elton Peshkopija
Celular/Mobil:
0672060159
Adresa:
Rr. Budi, Qyteti Studenti
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti
Specifikat/Specializimi:
Ambjent biznesi dhe tregtimi per produkte kozmetike, kancelarie dhe veshje dhe aksesore mode
Njoftime
7