Shiko Profilin: Gerta.23 - www.njoftime.com
Albacall
Tab Content
No Recent Activity
About Gerta.23
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Vlorė
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Administrate publike
Specifikat/Specializimi:
Diplomuar drejtesi ( master shkencor)"E drejte publike dhe marredhenie kombetare"
Specialicim 1-vjecar prane dhomes kombetare te avokatis Tirane, aktualisht ne pritje te fitimit te titullit avokat.
Njoftime
0