Shiko Profilin: IClean Shpk - www.njoftime.com
Albacall
Tab Content
No Recent Activity
About IClean Shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
IClean Shpk
Celular/Mobil:
+355688613486
Adresa:
Njesia nr5/Tirane
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime
Specifikat/Specializimi:
Kompani pastrimi.20 vjet eksperience ne pastrime Hotelerie,Banka,Spitale,Qendra Tregtare.
Vijme prane jush me teknikat me moderne ne fushen e pasttimit,nje flote te plote me mjete dhe staf te specializuar dhe te trajnuar nga kompani nderkombetare.
Certifikim sipas standarteve ISO 9001:2015
Kodi postal:
00355
NIPT:
L72314034Q
Njoftime
6