Shiko Profilin: Arjan Beja - www.njoftime.com
Albacall
Kliko
Tab Content
  • Arjan Beja's Avatar
    11.07.2018, 14:36
    Arjan Beja started a thread Tirane, jap me qera in Biznesi
    Japim me qera bar-restorant ne zonen e pazarit te ri. Lokali ka ambjent te brendshem dhe te jashtem, me siperfaqe totale 250 m2. Te interesuarit mund...
    0 replies | 30 view(s)
No More Results
About Arjan Beja
Njoftime
1