Shiko Profilin: Eurotest shpk - www.njoftime.com
Albacall
Apply Saudia Cabin Crew Vacancy
kliko
Tab Content
No Recent Activity
About Eurotest shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Eurotest Shpk
Celular/Mobil:
355686066085
Adresa:
Rr. Industriale Pas QTU , Laknas Prane ITE GRUP
Telefon:
+355686066085
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Projektim/Inxhinieri
Specifikat/Specializimi:
Eurotest eshte nje kompani e profilizuar ne fushen e projektimit , supervizimit dhe kolaudimeve Elektrike.
Me nje experience 10 Vjecare ne treg.
NIPT:
L11823002I
Njoftime
1