Shiko Profilin: K.Sh1 - www.njoftime.com
Albacall
Apply Saudia Cabin Crew Vacancy
Tab Content
No Recent Activity
About K.Sh1
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Vlorė
Celular/Mobil:
+355698751045
Adresa:
Lef Sallata Vlore
Specifikat/Specializimi:
Master profesional per mesimdhenien e gjuhes shqipe si dhe profil minor ne gjuhen italiane
Njoftime
0