Shiko Profilin: spartak paja - www.njoftime.com
Albacall
Apply Saudia Cabin Crew Vacancy
Tab Content
No Recent Activity
About spartak paja
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
esp-albania
Celular/Mobil:
+355 69 39 29 021
Adresa:
bulevardi zogu 1 tirana international hotel tirane
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Art/Kulture
Specifikat/Specializimi:
Sherbime evente dhe aktivitete artistike , dasma etje ,service Audio,Lighting ,stage,led screen
paisje me qera dhe sherbime teknike cilendi qe te deshironi .
Home Page
http://www.esp.al
Njoftime
2