Shiko Profilin: Xhaferraj Alumin-shpk - www.njoftime.com
Albacall
Apply Saudia Cabin Crew Vacancy
kliko
No Recent Activity
About Xhaferraj Alumin-shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Xhaferraj Alumin-shpk
Adresa:
Adresa Tirane: Rr “Teodor Keko”, Unaze e Re ; Adresa Durres: Lagja 14 (Mbikalimi Shkozet)
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti me shumice
Specifikat/Specializimi:
“Xhaferraj Alumin” SH.P.K., me nje eksperience ne treg prej 15 vitesh, ofron materiale dhe asistence teknike per:
Tenda me palosje automatike
Tenda bioklimatike
Sistemin e xhamit me rreshkitje
Sistemin e xhamit me palosje
Kompozit panel
Kangjella me xham
Kangjella alumini shkallesh dhe ballkonesh (modele katrore dhe rrethore)
Aksesore ndihmes
Njoftime
0