Shiko Profilin: petriti - www.njoftime.com
Albacall
Tab Content
No Recent Activity
About petriti
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Mirdite
Celular/Mobil:
0682094178
Adresa:
Rruga e Kombit
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Ndertim
Specifikat/Specializimi:
Pershendetje disponoi nje dyqan per matriale ndertimi ne rrugen e kombit
Kerkoi partner per te zgjeruar aktivitetin tim
Qdo gje do behet sipas marrveshjes dhe interesit te dy paleve
Per me shum telefononi ne 0682094178
NIPT:
L19627001H
Njoftime
55