Shiko Profilin: B&R Studio - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No Recent Activity
About B&R Studio
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Emri i Subjektit:
B&R Studio shpk
Celular/Mobil:
00355 67 40 99 617
Adresa:
Lagjia 3, pranė Poliklinikės Qendrore, Durrės
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Konsulence
Specifikat/Specializimi:
Zyra jonė fokusohet nė ndėrtimin e marrėdhėnieve tė ngushta me klientėt tė cilėt synojnė shtimin e vlerave nė periudha afatgjata. B&R Studio mbėshtet biznesin nė tė gjitha proēedurat e pėrllogaritjes, plotėsimit dhe deklarimit tė detyrimeve tatimore, pėrpunimin e tė dhėnave, menaxhimin e listėpagesave dhe kontabilitetin.
Kodi postal:
2001
Njoftime
3