Shiko Profilin: Hidro-Sistem sh.p.k - www.njoftime.com
No Recent Activity
About Hidro-Sistem sh.p.k
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Fier
Emri i Subjektit:
Hidro-Sistem sh.p.k
Celular/Mobil:
+355698664155
Adresa:
Fier
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti
Specifikat/Specializimi:
HIDRO-SISTEM shpk ėshtė themeluar nė vitin 2005 me seli Fier, me qėllim importin dhe montimin e sistemeve hidraulike, ngrohje-ftohje dhe paneleve diellore, duke u mbeshtetur nė njė eksperiencė 15 vjecare nė GREQI. Bazuar nė eksperienėn e marrė nė Greqi, me njė staf tė kualifikuar, shėrbimin, korrektėsinė si dhe produktet cilėsore qė kompania importon nga Greqia, Italia,Gjermania, HIDRO-SISTEM shpk, sot ėshtė njė ndėr kompanitė mė tė mėdha nė tregun Shqiptar.
Kodi postal:
9300
NIPT:
L23224402B
Home Page
http://www.hidrosisem.al
Njoftime
0