Shiko Profilin: Albatros Studio - www.njoftime.com
Albacall
Tab Content
No Recent Activity
About Albatros Studio
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Rr" Dritan Hoxha" Pallati Komfort
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Arkitektur
Specifikat/Specializimi:
Shoqeria Albatros Sh.p.k. eshte nje shoqeri ndertimi e themeluar ne vitin 1995 me seli ne Vlore dhe ne Tirane. Shoqeria ka nje eksperience shume vjecare ne projektimin dhe ndertimin e objekteve te ndryshme si : Interiere , Vila , Banesa shumekateshe , rruge etj.
Kodi postal:
1026
NIPT:
J76705205L

kartvizita

Edit Value
Njoftime
4