Shiko Profilin: Safet SARACI - www.njoftime.com
Albacall
Kliko
Tab Content
  • Safet SARACI's Avatar
    12.10.2017, 17:47
    Bejme kolaudim, supervizim, mbikqyrje te objekteve te ndryshme. Projekte dhe shtesa te objekteve civile dhe industriale. Disponojme nje numer te madh...
    0 replies | 36 view(s)
No More Results
About Safet SARACI
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tirane
Adresa:
Rr. Dibres
Celular/Mobil:
+355 69 21 75 649
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Projektim/Inxhinieri
Specifikat/Specializimi:
Kolaudim, supervizim, mbikqyrje, projektim, shtese katesh, nxjerrje leje ndertimi.
Njoftime
1