Shiko Profilin: I. Hila - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No Recent Activity
About I. Hila
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
+355 697905184
Adresa:
Siri Kodra
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Arsim
Specifikat/Specializimi:
Kam mbaruar ciklin e studimeve Master i Shkencave per Inxhieneri Matematike dhe Informatike. Ofroj kurse ner lenden e Matematikes dhe Informatikes per cdo grupmoshe.
Njoftime
1