Shiko Profilin: Mei Properties - www.njoftime.com
Albacall
Tab Content
No More Results
About Mei Properties
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Mei Realty Don Bosko
Celular/Mobil:
0672049700
Adresa:
Don Bosko, Pallati Meld shpk, Kati I
Telefon:
042403900
Fax:
042403900
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime
Specifikat/Specializimi:
Ne fokusohemi nė gjetjen e okazioneve mė tė mira pėr klientėt tanė duke u siguruar gjithashtu qė ata tė kenė njė pėrvojė tė kėndshme gjatė procesit tė blerjes sė pronės. Ne shqyrtojmė njė numėr tė madh pronash me qėllim identifikimin e atyre qė kanė sens financiar. Makineria jonė e marketing-ut tėrheq mijėra shitės ēdo muaj dhe baza e tė dhėnave e jona pasurohet ēdo ditė me prona tė reja. Agjentėt tanė janė mė tė mirėt e fushės. Ata mbikėqyrin ēdo aspekt tė proēesit tė blerjes qė nga ana ligjore tek cilėsia e ndėrtimit, nga aksesi nė pronė tek orientimi, nga shėrbimet lokale tek potenciali i pronės pėr tė qėnė njė investim i mirė. Anėtarėt e skuadrės sonė specializohen nė fusha tė ndryshme tė pasurive tė paluajtshme dhe nė varėsi tė nevojave tuaja, kemi personin e duhur pėr t’ju shėrbyer. Kaq tė kėnaqur janė klientėt me shėrbimin tonė sa qė janė kthyer nė fansa dhe na referojnė miq, tė afėrm, deri edhe fqinj. Okazionet tona nuk kanė asnjė risk. Ato janė analizuar nga aspekt dhe ne garantojmė qė ju nuk do tė gjeni okazion mė tė mirė; nėse gjeni ne ju kthejmė lekėt mbrapsh. Pėr kėtė arsye okazionet tona leviz
Kodi postal:
1026
NIPT:
K92302023L

kartvizita

Edit Value


Mei Realty Don Bosko

Address: Rr. Don Bosko, Pallati Meld, Nr. 4

Email: info@mei.al

Website: www.mei.al
Home Page
http://www.mei.al
Njoftime
137