Shiko Profilin: Curly.A.C.Creations - www.njoftime.com
No Recent Activity
About Curly.A.C.Creations
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Curly A.C Creations
Celular/Mobil:
0693546098
Adresa:
Unaza e Re, Astir
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Art/Kulture
Specifikat/Specializimi:
Skica, Piktura, Portrete dhe Art Craft te ndryshme me cmime te arsyeshme per te gjithe.
Na gjeni tek Unaza e re, rr. Teodor Keko, zona Astir.
Per me shume kontakt 069 35 46 098