Shiko Profilin: Render & Animacion - www.njoftime.com
Albacall
Kliko
No Recent Activity
About Render & Animacion
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Render & Animacione
Celular/Mobil:
xtreme.light@yahoo.com
Adresa:
Tiranė
Telefon:
xtreme.light@yahoo.com
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Arkitektur
Specifikat/Specializimi:
+punime nė 3D
+rendera dhe animacione
+detyra kursi (arkitekture)
+projekt diplome (arkitekture)
Kodi postal:
1001
Njoftime
2