Shiko Profilin: MarketHub Shpk - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About MarketHub Shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Markethub shpk
Celular/Mobil:
0675025555
Adresa:
Rr. George W. Bush Pallati 2, Shkalla 3, Apartamenti 48 Tirane, Shqiperi
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti
Specifikat/Specializimi:
Gjeje Vetė ėshtė njė kompani e krijuar pas shumė kohėsh planifikimi dhe studimesh mbi tregun online nga profesionistė me eksperincė shumė vjeēare, me njė deshirė tė madhe pėr tė sjellė njė platformė shitje- blerje dhe promovimi inovative.


Kjo platformė krijon njė lidhje tė drejtpėrdrejtė dhe tė afėrt ndėrmjet shitėsit dhe blerėsit. Nese dėshiron tė blesh ose tė shesėsh nė tė gjitha trojet Shqiptare je nė vendin e duhur sepse aktiviteti i kompanisė tonė shtrihet nė tė gjitha trojet Shqiptare(Shqipėri, Kosovė dhe Maqedoni)
Kodi postal:
1001

kartvizita

Edit Value

Ad.: Rr. George W. Bush
P. 2, Sh. 3, Ap. 48, Tiranė - Shqipėri
tel.: +355 4 56 05 975
mob.: +355 67 5025555
web: www.gjejevete.al
e-mail: info@gjejevete.al
Home Page
http://www.gjejevete.al
Njoftime
11