Shiko Profilin: Planet - Computers - www.njoftime.com
Albacall
kliko
kliko
No More Results
About Planet - Computers
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Euroinform SHPK
Celular/Mobil:
0684019189
Adresa:
rruga Sulejman Delvina / stadiumi dinamo / perballe bankes Veneto
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Kompjutera
Specifikat/Specializimi:
"Euroinform SHPK" ose sic njihet me emrin Planet Computers ka filluar aktivitetin qe nga viti 1998 nje nga te paret ne inportimin e kompjuterave nga Gjermania . Me nje staf te specializuar dhe me eksperience te gjere nder vite ne sektorin e IT , u japim zgjidhje dhe mbeshtetje teknike klienteve tane ne kohe te shkurter .
NIPT:
K33721008
Njoftime
53