Shiko Profilin: A G S - www.njoftime.com
Albacall
Kliko
Tab Content
No More Results
About A G S
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Rr"Beqir Luga" Tirane
Kodi postal:
1000
Celular/Mobil:
+355 45800672
Telefon:
0696044707
Emri i Subjektit:
AGS sh.p.k
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime
Specifikat/Specializimi:
Sherbim Katering ne Institucione Buxhetore dhe Private
NIPT:
K62121038G

kartvizita

Edit Value
Njoftime
20