Shiko Profilin: KejsiR - www.njoftime.com
Albacall
Kliko
Tab Content
  • KejsiR's Avatar
    13.11.2017, 22:40
    Shitet tavoline me permasa 100 cm me 180 cm. Tavolina ka kembe metalike kornize druri dhe xham te bombarduar ne mes. Cel. : 0696933788
    0 replies | 39 view(s)
No More Results
About KejsiR
Njoftime
3