Shiko Profilin: L'Avenir Boutique - www.njoftime.com
970 HP gjej prona nj
No Recent Activity
About L'Avenir Boutique
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Kids Fashion Group
Celular/Mobil:
00355696339691
Adresa:
TEG
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Butik
Specifikat/Specializimi:
L’Avenir eshte pjese e “KIDS FASHION GROUP”, I cili sjell per here te pare ne Shqiperi brand-et me te njohura te veshjeve per femije si: Moncler, Monnalisa, Miss Grant, Karl Lagerfeld Kids, Little Marc Jacobs, Hugo Boss, Chloé, Billieblush, Billy Bandit dhe Nanan. Synimi yne eshte te jemi me te miret ne Shqiperi duke sjelle koleksionet e fundit te markave te njohura, cmime justifikuese dhe sherbim klienti cilesor. Per momentin disponojme koleksione te veshjeve , kepuceve dhe aksesoreve nga 0 deri 14 vjec.
NIPT:
L61918004H
Njoftime
2