Shiko Profilin: ARREDO - DUE - www.njoftime.com
Albacall
Tab Content
No Recent Activity
About ARREDO - DUE
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
ARREDO-DUE
Celular/Mobil:
+355 67 20 12 232
Adresa:
Autostrada Tirane - Durres km0, qendra tregetare Casa Italia. kati 3
Telefon:
0672012232
Specifikat/Specializimi:
-ARREDO-DUE operon prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pasticeri, piceri, furra buke, supermarkete dhe aksesore te ndryshem.
- Pergjigjemi ne kohe rekord me Garanci - Siguri - Suport teknik.
- Konsulence dhe projektim arkitekture per ambjentet tuaja. - Gjithcka ju duhet per biznesin tuaj

kartvizita

Edit Value

Adresa: Autostrada Tirane-Durres km0, qendra tregtare 'Casa Italia' kati 3

Tel. 067 20 12 232
arredodue.al@gmail.com
www.arredodue.al

Arredo Due
Home Page
http://www.arredodue.al
Njoftime
103