Shiko Profilin: ARREDO - DUE - www.njoftime.com
Albacall

Kliko

Kliko
kliko
Tab Content
More Activity
About ARREDO - DUE
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Rruga 'Teodor Keko' , unaza e re ngjitur me uren e Lanes
Celular/Mobil:
067 20 12 232
Emri i Subjektit:
ARREDO-DUE
Specifikat/Specializimi:
-ARREDO-DUE operon prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pasticeri, piceri, furra buke, supermarkete dhe aksesore te ndryshem.
- Pergjigjemi ne kohe rekord me Garanci - Siguri - Suport teknik.
- Konsulence dhe projektim arkitekture per ambjentet tuaja. - Gjithcka ju duhet per biznesin tuaj

kartvizita

Edit Value
Njoftime
49