Shiko Profilin: ARREDO - DUE - www.njoftime.com
Albacall

Kliko

kliko
Tab Content
No More Results
About ARREDO - DUE
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Rruga 'Teodor Keko' , unaza e re ngjitur me uren e Lanes
Celular/Mobil:
0672012230 / 0672012232
Emri i Subjektit:
ARREDO-DUE
Specifikat/Specializimi:
-ARREDO-DUE operon prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pasticeri, piceri, furra buke, supermarkete dhe aksesore te ndryshem.
- Pergjigjemi ne kohe rekord me Garanci - Siguri - Suport teknik.
- Konsulence dhe projektim arkitekture per ambjentet tuaja. - Gjithcka ju duhet per biznesin tuaj

kartvizita

Edit Value

Rr. 'Teodor Keko' - Tirane
unaza e re ngjitur me uren e Lanes

Tel. 067 20 12 232
arredo2011@yahoo.it
www.arredodue.al

Arredo Due
Njoftime
81