Shiko Profilin: Perspekti.com - www.njoftime.com
Albacall
Kliko
Tab Content
No Recent Activity
About Perspekti.com
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Perspekti.com
Celular/Mobil:
068 28 85 032
Adresa:
Shkoze
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Informatike/IT/Software
Specifikat/Specializimi:
Perspekti ėshtė hapur si kompani nė 2015-tėn dhe ka dhėnė prova tė jetė njė partner i besueshėm pėr tė gjithė pėrdoruesit dhe klientėt qė e pėrdorin atė nė sektorėt e teknologjisė, informacionit dhe reklamave. Perspekti ėshtė njė udhėheqės i mirė i sektorėve tė teknologjisė (programimeve tė aplikacioneve dhe faqeve tė internetit), informacionit, medias dhe publikimeve bazuar nė eksperiencat dhe provojat e stafit.
Kodi postal:
1000
Home Page
http://www.perspekti.com
Njoftime
3