Shiko Profilin: MARSIAL - www.njoftime.com
Tab Content
No More Results
About MARSIAL
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
MARSIAL
Celular/Mobil:
+355 (0) 698973149
Adresa:
Pazari i Ri
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Agjensi Pronash, Konsultimi, Projektimi, Arkitekture dhe Dizajn.
Real Estate Agency, Property Management, Consultancy, Building Construction and Architectural Design Studio.
Kodi postal:
1000
NIPT:
L52312022E
Home Page
http://www.marsial.com.al
Njoftime
109