Shiko Profilin: Forcontact Albania - www.njoftime.com
No Recent Activity
About Forcontact Albania
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Forcontact Albania
Celular/Mobil:
00355696835630
Adresa:
Rr.Kavajes, Ish Volkswagen, Tiranė
Telefon:
044302011
Fax:
n/a
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Telekomunikation
Specifikat/Specializimi:
Forcontact Albania bashkėpunon me kompani tė ndryshme e-commerce. Ofrojmė shėrbimin e Klientit 24/24 gjatė vitit duke dhėnė mbėshtetje tė gjithė konsumatorėve pėr kėrkesat dhe nevojat e tyre. Ne operojmė nė 12 gjuhė tė ndryshme dhe jemi sa mė afėr klientėve tanė duke ofruar cilėsi nė shėrbim.
Kodi postal:
1001
NIPT:
n/a

kartvizita

Edit Value


www.forcontact.com
https://www.instagram.com/forcontact.albania
Adresa:Rruga Kavajes, ish Volkswagen Tiranė
e-mail: job.tirane@forcontact.com
Nr. tel: 0696835630
Home Page
http://www.forcontact.com
Njoftime
48