Shiko Profilin: Kantina Skenderbeu - www.njoftime.com
No Recent Activity
About Kantina Skenderbeu
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Emri i Subjektit:
Kantina Gjergj Kastrioti Skėndėrbeu
Adresa:
Lagja 14, Rr.Bajram Tusha
Telefon:
+355 (0) 52 264 628
Fax:
+355 (0) 52 264 627
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
Kantina e Pijeve “Gjergj Kastrioti Skenderbeu” sh.a eshte themeluar ne vitin 1933 dhe e kryen aktivitetin e saj ne Prodhim , tregtim te pijeve alkoolike, vere, pije joalkoolike brenda dhe jashte vendit etj.
Kodi postal:
AL 2005
Home Page
http://www.kantinaskenderbeu.al
Njoftime
11