Shiko Profilin: E M K O - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About E M K O
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
EMKO SHPK
Celular/Mobil:
+355 68 400 8000
Adresa:
RR TEODOR KEKO,UNAZA E RE
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
PRODHIM,MOBILIM,ARREDIM ZYRA SHKOLLA,UNIVERSITETE,INSTITUCIONE PUBLIKE DHE PRIVATE
Njoftime
5