Shiko Profilin: C-Systems - www.njoftime.com
970 HP gjej prona nj
Tab Content
No Recent Activity
About C-Systems
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Web Development
Adresa:
Rr. Luigj Gurakuqi, Nr. 21
Telefon:
069 51 84660
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Informatike/IT/Software
Specifikat/Specializimi:
Ndėrtojmė Faqe dhe Aplikacione Internet me porosi, ndėrtuar nė pėrputhje me kėrkesat tuaja tė veēanta. Faqe Interneti super profesionale tė kombinuara me dizajn tėrheqės, plot me funksionalitete dhe mjete tė fuqishme menaxhimi. Gjithashtu ndėrtojmė Portale Web tė avancuara pėr kompani duke shfrytėzuar potencialin e plotė tė teknologjive tė fundit. Sigurojmė zhvillim tė faqeve dhe tė sistemit tė tyre tė administrimit tė bazuar nė teknologjitė mė tė fundit tė industrisė.
Kodi postal:
1017

kartvizita

Edit Value
Na kontaktoni nė ēdo moment:
VF Club: 069 51 84660
e-mail: webmaster@c-systems.al ose info@c-systems.al
Home Page
http://www.c-systems.al
Njoftime
1