Shiko Profilin: RMSA - www.njoftime.com
Albacall
Kliko
Tab Content
No Recent Activity
About RMSA
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė
Celular/Mobil:
+355 68 205 1736
Adresa:
“KARL TOPIA” Square, “Albanian Qatar Centre”Building
Telefon:
+355 44 51 0132
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Institucione/Organizata
Specifikat/Specializimi:
Organizata “Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė” (RMSA) ėshtė njė organizatė lokale Jo-qeveritare dhe Jo-Fitimprurėse e cila ka filluar aktivitetin e saj qė prej shtatotit tė vitit 2001 si partner implementues i UNHCR-sė dhe nė tė njėjtėn kohė me njė projekt tjetėr tė mbėshtetur nga Ambasada Kandeze.

Ajo synon tė zbatojė projekte nė tė ardhmen tė cilat tė jenė brenda mandatit tė saj pėr tė ofruar shėrbime sociale, mjeksore, psikologjike dhe ligjore pėr refugjatėt, azil-kėrkuesit, migrantėt (IDPs) dhe pakicave minoritare nė Shqipėri.
Kodi postal:
1011
NIPT:
K42002007P
Home Page
http://rmsa.al
Njoftime
13