Shiko Profilin: Würth Albania Sh.p.k. - www.njoftime.com
Albacall
Apply Saudia Cabin Crew Vacancy
kliko
No Recent Activity
About Würth Albania Sh.p.k.
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Würth Albania Sh.p.k.
Adresa:
Autostrada Tirane-Durres, Km.11, Nd.27, Kashar Tirane, Shqiperi.
Telefon:
+355 (0)42 247 773
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Automjete
Specifikat/Specializimi:
Würth Albania Sh.p.k. ėshtė pjesė e kompanisė ndėrkombėtare Würth Group, me
65,000 tė punėsuar nė 87 shtete tė botės, e cila merret me shitje direkte tė mbi
100,000 produkteve tė ndryshme teknike nė fushėn e auto industrisė, nė industrinė
e metalit, drurit dhe ndėrtimtarisė. Würth ėshtė prezent nė Shqipėri nga viti 1995 ku
ju shėrben mbi 1,000 klientėve. Ekipi i pėrbėrė nga agjentėt e shitjes nė teren dhe
bashkėpunėtorėve profesional pėr mbėshtetje, ju ofron klientėve tė vetė shėrbime
superiore dhe produkte cilėsore nga mė tė ndryshmet.

kartvizita

Edit Value
Njoftime
9