Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
rreth nesh
njoftime.com ėshtė njė platformė e hapur nė qershor 2004,
nė tė cilėn mund tė publikosh oferta ose tė kėrkosh:
artikuj, mallra, shėrbime
por edhe njoftime apo shpallje pėr aktivitete kulturore,
evenimente tregtare, panaire, ekspozita.. etj.

Me mbi + 1.000.000 pėrdorues dhe e ndarė nė rubrika te veēanta si:
tregu i punės
tregu i makinave
tregu elektronik
tregu i shtėpive (pasuri te paluajtshme)
tregu i shėrbimeve .... apo Adresari i biznesit

.......por edhe sipas rajoneve dhe qyteteve si nga
Shqipėria ashtu edhe nga Kosova e Mali i zi,
nga Maqedonia apo Diaspora.....
njoftime.com ofron njė alternativė pėr zgjerimin e tregut oferte - kėrkesė.
(...kėtu edhe mė shumė mbi historikun)

Kuptohet qė kjo iniciativė, ka nevojė per mbėshtetje dhe bashkpunėtorė,
specialistė nga fusha dhe rajone tė ndryshme.

Nėse sheh interes tek ky projekt,
je i mirėseardhur ne grupin e punės…

Vėrejtjet dhe sygjerimet janė tė mirėpritura!

kontakti / Support

Filiali Tiranė

njoftime.com & Market Consulting

Rr. Myslym Shyri AL - Tiranė
Cel: +355 (0) 69 33 27 078
Cel: +355 (0) 69 29 07 920
Cel: +355 (0) 68 20 07 920
Cel: +355 (0) 68 54 87 777
Tel: +355 (0) 4 2 227 666
marketing@njoftime.com
skype ID: beni_njoftime.com

Filiali Gjermani

Rezart Mako

Friedenheimer Str. 16
D-80687 München
Cel: +49 (0) 172 8506540
stafi@njoftime.com
skype ID: rezartmako


Tina Steurer

Valpichler Str. 15
D-80686 München
Cel: +49 (0)172 8964103
tina@njoftime.com


Ing. Arben Moko

Flemischweg 5 a
D-80689 München
Cel: +49 (0)172 8964103
beni@njoftime.com
skype ID: beni_njoftime.com


Dipl. Math. Kledia Kumbaro

Friedenheimer Str. 16
D-80687 München
Cel: +49 (0)172 8506540
kledia@njoftime.com

Filiali Shkodėr

Gėzim Skuka

Kompleksi "Bexhisteni" (tek Reklama Terroti)
Lagjia: Liria, AL - Shkodėr
Cel: +355 (0) 692073517
Cel: +355 (0) 662411257
shkodra@njoftime.com
www.njoftime.com/shkodra


Filiali Gjirokastėr

Aristotel Petro

AlpoMedia
Lagja Varrosh, Rr. Harillaq Liti, AL - Gjirokastėr
gjirokaster@njoftime.com
www.alpomedia.com


Pagesat - [payment details]

Ky sistem mirėmbahet dhe marketohet nga subjekti:

Market Consulting - MC sh.p.k.
Rr. Luigj Gurakuqi Nr. 31, Tiranė - Albania
NIPT (NUIS) L42312015U

Banka Raiffeisen Bank SHA
Konto (Nr.Llogarisė nė Euro): 0011083277
IBAN: AL40202110370000000011083277

Konto (Nr.Llogarisė nė Lek): 0001083277
IBAN: AL55202110370000000001083277
SWIFT: SGSBALTX

Pagesa Online   Paypal

Partnerėt tanė

Tregu gjerman i makinave autoscout24
Partner me njoftime.com nga viti 2004
ėshtė sistemi dhe databaza me e madhe nė internet pėr tregun e makinave nė Gjermani dhe Europe. Aty mund tė gjeni shume kollaj Vetura, Kamjona, Motora direkt nga tregu gjerman. Mundėsi kėrkimi edhe nė gjuhėt anglisht, italisht etj..


 

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"