Kliko
albacall
theHeadHunter_HP_R

 1. apartamente, banesa, vila, ambjente biznesi, dyqane, lokale, magazina, truall -> shitje-blerje-qera ...

  Forum Actions:

 2. makina, furgona, kamione, autobus, traktore, motocikleta, skafe, makineri ndertimi, pjese kembimi

  Forum Actions:

 3. ofroj vende pune

  (175 lexues)

  specialistė, punėtore, ndihmėsa, Freelancer, praktikant, internships etj..

  Forum Actions:

 4. oferta pune Premium

  (16 lexues)

  TOP Jobs

  Forum Actions:

 5. kėrkoj vend pune

  (1 lexues)

  si dhe kerkesa per praktika, internship etj...

  Forum Actions:

 6. trajnime, kualifikime, seminare, bursa studimi, kurse shkollore dhe per gjuhe te huaja ...

  Forum Actions:

 7. Kompjutera & Laptop

  (13 lexues)

  PC, Notebook, Tablet, iPod, iPad, printer, fotokopje, skaner, software, hardware pjesė kėmbimi etj..

  Forum Actions:

 8. Televizorė, LED, Home Cinema, Beamer, DVD Video Player, Audio, Receiver, bokse...

  Forum Actions:

 9. Turizėm

  (4 lexues)

  paketa turistike, udhėtime, ekskursione, oferta & okazione ...

  Forum Actions:

 10. dhoma, apartamente, suita, vila, kamping etj... ne plazh, vende malore... apo edhe ne qytet ...

  Forum Actions:

 11. Biznese & Shėrbime

  (13 lexues)

  prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

  Forum Actions:

 12. Biznesi

  (7 lexues)

  shitje / qera aktiviteti, bashkpunime - partneritet, kooperacione, projekte - ide - investor ...

  Forum Actions:

 13. pajisje diagnostike, kirurgjike, gjinekologjike, farmaceutike, dentare, veterinare, software, aksesore

  Forum Actions:

 14. prokurime publike dhe private, ankande, shprehje interesi, shpallje tenderash

  Forum Actions:

 15. frigorifer, lavatriēe, soba, kondicionerė...

  Forum Actions:

 16. Telefona & Smartphone

  (16 lexues)

  celular, BlackBerry, iPhone, telefon, fax etj...

  Forum Actions:

 17. dhe aksesor

  Forum Actions:

 18. Mobilje

  (4 lexues)

  mobla pėr banesa, zyra, lokale, hotele...

  Forum Actions:

 19. veshje, karroca, lodra, artikuj ...

  Forum Actions:

 20. libra, CD, DvD, video-kaseta

  Forum Actions:

 21. Tė ndryshme

  (7 lexues)

  shėrbime, mallra, oferta, qė akoma nuk kanė kategorin e tyre specifike

  Forum Actions:

 22. promovoni faqe, Blog , fanpage

  Forum Actions:

 23. moda, bukuria, estetika, dietat, kulinaria, familja, marrdhenie

  Forum Actions: