Albacall
Kliko
kliko

www.njoftime.com FAQ

Here you can find answers to questions about how the board works. Use the links or search box below to find your way around.

Si mund tė kėrkoj nėpėr kategtoritė?

A mund ti dėrgoj njė anėtari E-Mail?

Ēfarė janė mesazhet private?

Si mund tė vendos njė njoftim tek Kalendari?

Ēfarė janė Lajmėrimet?

Cover Photo - nga Facebook direkt ne balle te njoftimitsubjekti deshiron qe njoftimin ta perforcoje me foton/imazhin kryesor qe ka edhe ne facebook....
por keto foto kane gjeresi mbi 800 pixel
funksioni COVERIMG i zvogelon dhe i harmonizon per njoftim, ne gjeresine ~ 800 pixel

si behet?

klikoni foton ne facebook apo kudo qofte ne internet, me te djathten e mousit dhe merrni linkun
copy image url
(sigurohu qe url te jete ne fund me mbaresat:
.jpg ose
.gif ose
.png // pra formatet standarte foto <> por jo &type=1&theater)

klikoni butonin ne editor tek njoftime.com

keshtu njoftimi pasurohet + perforcohet ne imazh!

Ēfarė janė pamjet e ndryshme tė njoftimeve nė njė kategori?

Kush janė dhe ē“farė bejnė mirėmbajtėsit?

Kėrko Pyetėsorin

Select this option if you would like your search to look in the text of FAQ items as well as their titles.

Select an option here to specify how you would like your search query to be treated. 'Any words' will return the most numerous but possibly least relevant results, while 'Complete phrase' will return only results that contain exactly what you are searching for.