Kalendari i aktiviteteve

Viewing Mode
pamje-vjetore
pamje-mujore
pamje-javore
Ditor
Separator Sot Separator

Nėntor 2019 

e Hėnė e Martė e Mėrkur e Enjte e Premte e Shtunė e Diel
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
  1. Dita e Flamurit dhe e Pavaresise
29
  1. Dita e Clirimit
30 1

Tetor 2019

H Ma M E P Sh D
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Dhjetor 2019

H Ma M E P Sh D
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5