Albacall

Kalendari i aktiviteteve

Viewing Mode
pamje-vjetore
pamje-mujore
pamje-javore
Ditor
Separator Sot Separator

Nėntor 2018 

e Hėnė e Martė e Mėrkur e Enjte e Premte e Shtunė e Diel
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
  1. Dita e Flamurit dhe e Pavaresise
29
  1. Dita e Clirimit
30 1 2

Tetor 2018

H Ma M E P Sh D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Dhjetor 2018

H Ma M E P Sh D
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6