Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Kalendari > Kalendari i aktiviteteve
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Buletini Informativ “Tirana Kulturore”
Kalendari: Kalendari i aktiviteteve
promovimi  
ky Termin pėrsėritet cdo 1 javė mė e Hėnė
02.01.2012 deri 02.01.2015
10:00 . 13:00
Lloji i aktivitetit: Buletin Informativ
Shteti: Shqipėri
Qyteti: Tiranė
Rruga & Nr.: Adresa: Rr. "Ded Gjo Luli", Nr 4
Organizuesi-t: Bashkia Tiranė, Drejtoria e Turizmit dhe Promovimit tė Qytetit
Tel.: +355 4 222 33 13

Drejtoria e Turizmit & Promovimit tė Qytetit, shpėrndan buletinin e pėrjavshėm informativ “Tirana Kulturore”, i cili ju informon mbi aktivitetet mė tė rėndėsishme kulturore - artistike qė do tė zhvillohen javėn e ardhshme nė Tiranė.

Nė numrin e ri tė buletinit informativ “TIRANA KULTURORE”, ndėr tė tjera do tė gjeni:

TK shfaq premierėn “Shtėpia pa dritare”
“Krishtlindje nė Tiranė” tek Universiteti i Arteve
Dy ekspozita tė piktorit Gjikopulli
“Grinē vjedh Krishtlindjet” nė TKE “Spahivogli”
http://109.69.7.202/kultura/Tirana_Kulturore_28_Nentor_2014.pdf

“Tirana Kulturore” administrohet nga Drejtoria e Turizmit dhe Promovimit tė Qytetit, e cila ka pėr qėllim promovimin turistik tė qytetit.

Pėr t'u regjistruar apo pėr tė promovuar aktivitet tuaja nė “Tiranėn Kulturore” dhe nėse keni pyetje, shqetėsim, ankesė, sugjerim apo ide, ju lutemi, na shkruani nė adresėn tirana.kulturore@tirana.gov.al
 
shko tek muaji
shko tek Kalendari

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"